نجات ۳۰ نفر پس از آتش‌سوزی در برج ۲۱ طبقه +عکس – بی سی ار خبر


آتش‌نشانان ۳۰ نفر از ساکنان مجتمع مسکونی ۲۱ طبقه را پس از آتش‌سوزی در قجهت سونای خشک این مجتمع، نجات دادند.

به منبع بی سی ار،ساعت ۱۰:۰۹ صبح شب گذشته، حادثه آتش‌سوزی در یک برج مسکونی در بلوار جوزانی غربی، خیابان هیرمند به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی شرکت آتش‌نشانی تهران، به اسپید زنگ ایستگاه‌های ۱۱۴، ۶۹، ۶۸ و گروه نجات ۸ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به همراه کامیونت خاور حامل دستگاه‌های تنفسی، خودرو‌های ویژه حمل نردبان و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

محمد دیبا؛ مدیر منطقه یک عملیات شرکت آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: قجهت سونای خشک استخر در طبقه منفی سه ساختمان ۲۱ طبقه مسکونی، به علت اسمعلومی دچار آتش‌سوزی شده و دود ناشی از آن لحظاتی بعد به طبقات فوقانی مجتمع نفوذ کرده بود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند؛ گروه نخست پس از قطع برق و گاز ساختمان و ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از چند بند لوله آبرسانی خود را به کانون آتش‌سوزی در طبقه منفی سه مجتمع رسانده و عملیات مهار آتش را در سونای خشک شروع کردند.

دیبا افزود: همزمان گروه دوم آتش‌نشانان نیز با جست‌وجو در طبقات، تمام ساکنان حاضر در طبقات بالایی این مجتمع را که بالغ بر ۳۰ مرد، زن و بچه بودند، از ساختمان خارج کرده و از محل حادثه دور کردند.

مدیر منطقه یک عملیات شرکت آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این آتش‌سوزی با سعی همه جانبه آتش‌نشانان به موقع مهار و خاموش شد، خاطرنشان کرد: دراین حادثه به ساکنان صدمه جانی نرسید./تسنیم

نجات ۳۰ نفر پس از آتش‌سوزی در برج ۲۱ طبقه +عکس
نجات ۳۰ نفر پس از آتش‌سوزی در برج ۲۱ طبقه +عکس
نجات ۳۰ نفر پس از آتش‌سوزی در برج ۲۱ طبقه +عکس

0/5 ( 0 نظر )